Skip to main content
محصولات پزشکی زیبایی شرکت صنایع رازی راد

دستگاه اس اچ آر PENTOX

SHR-Pentox

معرفی دستگاه اس اچ آر PENTOX

دستگاه اس اچ آر مخفف Super Hair Removal جدیدترین تکنولوژی برای از بین بردن موهای زاید می باشد. این روش تلفیق دو روش IPL و لیزر دایود است. منبع نور آن همان لامپ زنون استفاده شده در IPL ها می باشد ولی با این تفاوت که همانند لیزر دایود قادر است در هر ثانیه 10 شات شلیک کند. اساس کار اس اچ آر مبتنی بر سه اصل است:

 • انرژی کم
 • توان متوسط بالا
 • سرعت تکرار زیاد

در این روش انرژی به قطعات کوچک تر تقسیم می شود و در تعداد دفعات تکرار بالا به پوست وارد می شود که باعث می گردد علاوه بر سرعت بالا و بدون عوارض بودن فرایند، اثربخشی نیز بصورت چشمگیری افزایش می یابد.

مزیت های رقابتی چشمگیر دستگاه اس اچ آر :

1- اثربخشی بسیار عالی: عامل مهم در اثربخشی، جذب انرژی می باشد. هر چقدر میزان انرژی تخلیه شده بیشتر باشد، سهم بیشتری از آن جذب شده و اثر بخشی افزایش می یابد. اما به این نکته هم باید توجه داشت که تخلیه انرژی بالاتر، باعث افزایش انرژی بیشتر در سطح پوست نیز می شود که درد و احتمال عوارضی همچون سوختگی و التهاب را افزایش می دهد.

دغدغه اصلی تنظیم انرژی در دستگاه های لیزر این است که چه میزان انرژی را با توجه به رنگ پوست و مو در نظر بگیریم که احتمال بروز عوارض احتمالی به حداقل رسیده و از طرف دیگر جواب دهی را تضمین کند. (که متاسفانه اکثر افراد قادر به انتخاب مناسب این سطح انرژی نیستند و معمولا انرژی را آن قدر کم تنظیم می کنند که عملا اثربخشی محسوسی وجود ندارد و یا آن قدر زیاد تنظیم می کنند که باعث سوختگی های پوستی همراه با درد غیرقابل تحمل برای بیمار می شود.)

خوشبختانه در دستگاه اس اچ آر این دغدغه وجود ندارد. چون همان طور که اشاره شد اساس دستگاه SHR انرژی کم با تعداد دفعات تکرار بالا می باشد. لذا هر چقدر که میزان انرژی زیاد انتخاب شود، این انرژی به بسته های کوچکتر تقسیم می شود و در نتیجه درمان کاملا بدون درد و عوارض خواهد بود و از سوی دیگر جذب انرژی بالا خواهد بود و اثربخشی بسیار مطلوبی حاصل می شود.

مثالی که در این زمینه می توان ذکر کرد، مثال پختن سیب زمینی است. شما هنگامی که یک سیب زمینی را بر روی شعله مستقیم آتش قرار دهید، سطح خارجی آن خواهد سوخت، در حالی که مرکز سیب زمینی کاملا خام باقی می ماند. حال اگر آن را درون یک ظرف آب جوش بیندازید خواهید دید که سیب زمینی گرما را بصورت تدریجی و غیرمستقیم از آب دریافت کرده و کاملا پخته خواهد شد بدون اینکه سطح خارجی آن دچار سوختگی شود. مثال فوق دقیقا بیانگر نحوه جذب انرژی در دستگاه اس اچ آر می باشد.

2- درمان بدون درد: همان طور که ذکر شد چون در این روش انرژی به بسته های ریزتر تقسیم می شود بنابر این کل فرایند درمان کاملا بدون درد خواهد بود.

3- سرعت بالا: دستگاه اس اچ آر قادر است در هر ثانیه 10 بار شلیک می کند.(برعکس IPL های نسل قدیم که در هر ثانیه یک شات شلیک می کنند.) لذا فرایند درمان بصورت in motion خواهد بود. یعنی دیگر لازم نیست همانند دستگاه های نسل قدیم، هندپیس را روی یک نقطه قرار دهید، شات بزنید و دوباره برای شات بعدی جای هندپیس را تغییر دهید. در این روش می توان هندپیس را بصورت پیوسته بر روی موضع مورد نظر حرکت داد و همزمان شات زد، که این خاصیت باعث افزایش بسیار چشمگیر سرعت انجام فرایند درمان می شود بطوری که با یک دستگاه SHR قادر خواهید بود موهای کل بدن را در عرض 30 دقیقه از بین ببرید.

آنچه ذکر شد بخشی از ویژگی های یک دستگاه اس اچ آر می باشد، اما همیشه دستگاه های بی کیفیت هم وجود دارند که ممکن است باعث بدنامی یک روش شوند. لذا جهت آشنایی با پارامترهای مهم در انتخاب دستگاه های SHR با کیفیت، با ما تماس بگیرید.

دستگاه SHR Pentox

مزایای دستگاه اس اچ آر پنتوکس :

 • دارای هندپیس SHR
 • تکنولوژی In Motion
 • انرژی خروجی یکنواخت
 • دارای سطح مقطع 40*10 میلیمتر برای SSR و سطح مقطع 50*16 میلیمتر برای اس اچ آر
 • توان بالای دستگاه
 • لامپ زنون اورجینال ساخت کشور انگلستان
 • قطعات الکترونیکی ساخت ژاپن، دارای کیفیت عالی با عملکرد و توان بالا
 • سیستم سوپر خنک کننده قوی ساخت کشور آمریکا و کنترل سیستم خنک کننده با استفاده از نرم افزار،قابل تنظیم تا 5- درجه سانتیگراد
 • پمپ آب ساخت ژاپن با ظرفیت بالای منبع آب
 • فناوری روز: قطع طول موج های بیشتر از 950 نانومتر که باعث کاهش درد و عوارض جانبی می شود.
 • اثر بخشی صد در صد

سرعت دستگاه اس اچ آر رازی راد بسیار بالاست بصورتی که توانایی زدن 20 شات در ثانیه را دارا میباشد همین امر باعث شده تا سرعت کار با دستگاه نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار بسیار بالاتر رود و این قابلیت آن را تبدیل به قدرتمندترین دستگاه اس اچ آر بازار کرده است .

بوسیله این دستگاه شما میتوانید بصورت پیوسته روی محل مورد نظر حرکت دهید و نیازی نیست شات به شات و نقطه به نقطه اینکار را انجام دهید همین موضوع باعث شده تا انجام اس اچ آر برای رفع موهای زائد در یکی فرد با بدن متوسط از 90 دقیقه به حدود 30 دقیقه تقلیل یابد که زمان فوق العاده ای برای رفع موهای زائد بدن میباشد .

برتری های دستگاه اس اچ آر رازی راد بطور خلاصه :

 • بدون درد بودن در نتیجه به حداقل رسیدن عوارض یا دقیق تر بگوئیم تقریبا بدون عوارض
 • قیمت فوق العاده رقابتی آن
 • سرعت بسیار بالا
 • امکان استفاده طولانی مدت بدون افت کیفیت
 • قابلیت رقابت با دستگاه های لیزر موجود در بازار
 • کوتاه شدن دوره درمان

دستگاه اس اچ آر پنتوکس

توصیحات محصول:

دستگاه اس اچ آر با ۳۰۰۰ وات قدرت که توانایی نفوذ گسلهای نور تا اعماق بافتها را دارا می باشد مخزن آب ۸ لیتری . ۴ فن قدرتمند آلمانی ، دو عدد رادیاتور مسی ،پانصد هزار شات ، هندپیس با سطح مقطع بزرگ لامپ زنون وارداتی از انگلستان . قطعات الکترونیکی ساخت کشور ژاپن . سیستم کولینگ فوق العاده قدرتمند آمریکایی

برای خرید دستگاه اس اچ آر پنتوکس رازی راد یا اطلاع از قیمت دستگاه اس اچ آر پنتوکس با ما تماس بگیرید.