Skip to main content
رک نگهداری قفس موش رت

مشخصات قفس موش رت شرکت رازی راد

  1. قفس و رک موش رت کاملا مطابق با استاندارد های جهانی در این شرکت تولید میگردد
  2. کاور قفس از جنس استنلس استیل 3*4 و الکتروپولیشینگ شده بهمراه جوشکاری آرگون میباشد.

  3. کلاهک مخصوص بدون رزوه از جنس استنلس استیل 4*3 می باشد.
  4. رک ها از جنس آلومینیوم آنودایز شده بهمراه جوشکاری آرگون و پلاک مخصوص می باشد.
  5. رک ها دارای 2 عدد چرخ متحرک و 2 عدد چرخ ترمزدار جهت ثابت شدن در محل می باشد.
  6. رک چرخ دار آلومینیومی آنودایز شده مخصوص نگهداری قفس های موش رت سایز 30 که با تیپ 3 هم شناخته می شود در 6 طبقه 3 ردیفه مجموعا 18 قفس مخصوص نگهداری موش رت است.قفس موش رت، یکی از تجهیزات مهم برای نگهداری و پرورش موش های رت در آزمایشگاه ها، لابراتوار ها، دانشگاه ها و سایر مراکز آموزشی و تحقیقاتی است است. این قفس ها در اندازه ها و شکل های مختلفی در بازار موجود هستند، که هر یک برای نیازهای خاصی طراحی شده اند. در این متن به بررسی ویژگی ها، مزایا و کاربردهای قفس موش رت شرکت صنایع رازی راد پرداخته خواهد شد.

ویژگی های قفس موش سوری تیپ 2 یا سایز 20

اندازه قفس موش رت:

قفس های موش رت در اندازه های مختلفی در بازار موجود هستند. اندازه قفس موش رت شرکت صنایع رازی راد به گونه ای طراحی و ساخته شده است که به موش ها اجازه می دهد تا به راحتی در آن حرکت کنند و فضای کافی برای نگهداری داشته باشند.

طراحی قفس موش رت:

قفس های موش رت شرکت رازی راد دارای چندین طبقه هستند که امکان نگهداری تعداد بیشتری از موش های رت را به شما می دهد همچنین امکان دسترسی به موش ها نیز به دلیل متمرکز بودن قفسه ها راحت تر می باشد.

در بالای محفظه نگهداری موش رت درپوش با میله های فلزی قرار دارد که باعث تهویه مناسب هوای داخل قفس می گردد. همچنین قسمتی برای قرار دادن شیشه غذای موش قرار داده که با سهولت هرچه تمام تر امکان شارژ مواد غذایی برای موش رت فراهم باشد.

جنس قفس موش رت:

قفس های موش رت از جنس های مختلفی ساخته می شوند. برخی از قفس ها از جنس فلزی ساخته شده اند و برخی دیگر از جنس پلاستیکی. قفس های فلزی معمولاً برای نگهداری موش های رت در محیط های آزمایشگاهی، آموزشی و پژوهشی استفاده می شوند. قفس موش رت شرکت رازی راد با استفاده از جنس استنلس استیل و به صورت الکتروپولیشینگ شده به همراه جوشکاری آرگون تولید شده تا بالاترین کیفیت ممکن را داشته باشد.

مزایای قفس موش رت:

  • نگهداری آسان: قفس موش رت به شرکت رازی راد به راحتی قابل تمیز کردن است و به دلیل طراحی مناسبی که دارد، به راحتی برای نگهداری موش های رت مناسب است.
  • امنیت: قفس موش رت بسیار مقاوم و با کیفیت ساخته شده است و به موش ها اجازه نمی دهد که از داخل قفس بیرون بروند.
  • سلامت: قفس موش رت شرکت رازی راد به دلیل طراحی های مناسب، دارای تهویه و گردش هوای مناسب هستند و فضای کافی را برای حرکت موش های رت فراهم می کند.