Skip to main content
محصولات پزشکی زیبایی شرکت صنایع رازی راد

میکرودرم ابریژن نیمه دیجیتال

Microderm-Abrasion-Semi-Digital-Device01

میکرودرم ابریژن چیست ؟

میکرودرم ابریژن یک دستگاه پیلینگ و یا به عبارت دیگر لایه بردار سطحی ترین لایه پوست است که با توجه به مدل های گوناگون دستگاه ها لایه برداری صورت می گبرد اما روش رایج و متداول بیشتر میکرودرم ها از طریق پودر اکسید آلومینیوم و روش دوم از طریق پروپ الماسه می باشد. این روش لایه برداری سبب کلاژن سازی بیشتر پوست شده و در نتیجه آن سطح پوست صاف و شفافی را شاهد خواهیم بود.

میکرودرم نیمه دیجیتال رازی راد

میکرودرم نیمه دیجیتال رازی راد با داشتن 3 نوع هندپیس با کاربرد متفاوت کاملترین میکرودرم موجود در ایران می باشد. این دستگاه دارای هندپیس پودری ، الماسه و اندرمولوژی می باشد. این دستگاه تنها دستگاه میکرودرم دارای هندپیس مارپیچ موجود در ایران بوده و از یک موتور با قدرت 95 کیلو پاسکال فری اویل بسیار قدرتمند و با کیفیت در این دستگاه استفاده شده است و همچنین تمامی شیلنگ های استفاده شده در این دستگاه سیلیکونی بوده و طول عمر بالایی دارد.

هندپیس پودری :

همانطور که گفته شد میکرودرم ابریژن رازی راد تنها میکرودرم دارنده هندپیس مارپیچ پودری در ایران بوده و دلیل ایجاد این امر خروج پودر اکسید آلومینیم با قدرت بیشتر شده و همچنین لایه برداری از یک نقطه ای به یک سطح تبدیل شده و درد بسیار کمتری را شاهد خواهیم بود. سوراخ های برگشت پودر در این هندپیس در نقطه ای مجزا و به تعداد 10 عدد تعبیه شده است تا گرفتگی مسیر پودر جلوگیری شود.

هندپیس الماسه :

هندپیس الماسه میکرودرم رازی راد دارای تراشه الماسه بوده که سبب لایه برداری لایه شاخی سطح پوست شده و لایه های برداشته شده را توسط مکنده خود به داخل هدایت می کند.

هندپیس اندرمولوژی :

میکرودرم رازی راد مجهز به هندپیس اندرمولوژی با 5 عدد پروپ با سایز های متفاوت جهت وکیومتراپی می باشد. سیستم اندرمولوژی در درمان لیفت ، جوانسازی و سلولیت تاثیر بسازیی دارد.

تفاوت میکرودرم نیمه دیجیتال با میکرودرم دیجیتال رازی راد

در میکرودرم نیمه دیجیتال صفحه LCD لمسی وجود ندارد و تنظیمات دستگاه به صورت دستی صورت می گیرد.
در میکرودرم نیمه دیجیتال اندرمولوژی تا 3 پالس در ثانیه قابل استفاده می باشد.
میکرودرم نیمه دیجیتال قیمت مناسب تری نسب به میکرودرم تمام دیجیتال دارد.

کاربردهای درمانی میکرودرم ابریژن چیست ؟

  • بهبود چین و چروک پوست
  • آمادگی سطح پوست جهت جذب هر چه بیشتر داروهای پوستی، کرم ها و ویتامین ها
  • درمان آسیب ها ناشی از آفتاب سوختگی
  • درمان اسکار و جای جوش و آکنه های موجود
  • جوانسازی و روشن شدن سطح پوست

و …

برای خرید دستگاه میکرودرم ابریژن یا اطلاع از قیمت دستگاه میکرودرم ابریژن با ما تماس حاصل فرمایید.